CZK | EUR

Čokoláda JORDI´S

Firma Jordi´s v Hradci Králové vyráběji kvalitní čokoládu ne jen z kakaových ale i z kávových bobů přivezených například z Hondurasu, Vietnamu, Madagaskaru nebo z Mexica. Jedinečnost čokolády od malovýrobců je výsledkem nekonečného množství kombinací zmíněných vlivů. Nabízíme Vám kvalitní čokoládu vytvořenou s láskou  a péčí v České republice.

Single Honduras 50g Tmavá čokoláda 75% vyrobená z kakaových bobů z Hondurasu, ze země, která je pravlastí kakaovníku a trinitario Mayan Red, z něhož je tato čokoláda vyrobena. Stromy rostou ve stínu banánovníků a nad nimi se pnou vzácné dřeviny jako je mahagon a teak. Boby se po krátké fermentaci v dřevěných bednách suší v solární sušičce a díky tomu naše čokoláda získává nezaměnitelnou chuť.

Složení: Kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo.

Single Việt Nam  50g Tmavá čokoláda 75% vyrobená z kakaových bobů z Vietnamu, kde se kakao ve velkém pěstuje teprve několik desítek let. Kakaovníky rostou v oblasti Ben Tre ve stínu kokosových palem a různých ovocných stromů. Tato čokoláda je neuvěřitelným zážitkem.

Složení: Kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo.

Single Madagascar 50g Tmavá čokoláda 75% vyrobená z kakaových bobů z Madagascaru z farmy Bejofo, která má svou tradici již od roku 1922. Kakao druhu trinitario zde roste ve stínu stromů mantaly a inga, po nichž se pnou stvoly pepřovníku. Nezaměnitelná chuť této čokolády Vás jistě osloví.

Složení:Kakaové boby, třtinový cukr.

Rustic Vanilla 50g  Tato čokoláda je tvořená starým způsobem. Hrubě pomleté boby, třtinová šťáva a kousky vanilky. V tomto stavu ji často potkáte v Mexiku. Velice podmanivá chuť. Čokoláda jak ji neznáte.

Složení: Kakaové boby, třtinová šťáva (sušená), vanilka.

Rustic Coffee 50g Arabica z Mexika ve spojení s tmavou čokoládou tvoří unikátní spojení dvou známých a oblíbených chutí. Jednou nohou ve světě kávy, druhou ve světě čokolády.

Složení: Kakaové boby, třtinová šťáva (sušená), kávová zrna.

Rustic Sea Salt 50g Zemitá a kořenitá čokoláda s hrubou mořskou solí. Věřte, že se není čeho bát. Je to výborná kombinace. Pojďte do toho.

Složení: Kakaové boby, třtinová šťáva (sušená), mořská sůl.

Cocoa Nibs tmavá 63% 50g Tmavá čokoláda s jemnými tóny kávy a červeného ovoce s kousky kakaových bobů. Výsledkem je klidná a zároveň velmi živá čokoláda. Čokoláda oceněna bronzovou medailí Academy of Chocolate v roce 2015.

Složení: Kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo.

Cocoa Nibs mléčná 45% 50g  Mléčná čokoláda s kousky kakaových bobů. Touto variací se snažíme vyznavačům mléčné čokolády přiblížit chuť jejího prapůvodu. Nakonec vzniká výjimečné spojení, které je k vidění jen velmi zřídka. Čokoláda oceněna stříbrnou medailí Academy of Chocolate v roce 2015 a 2017

Složení: Kakaové boby, třtinový cukr, sušené mléko, kakaové máslo.

Cocoa Nibs bílá 40% 50g Tato poctivá bílá čokoláda s kousky pražených kakaových bobů je obrovským kontrastem chutí. Na jedné straně Anděl v podobě sladké, mlékem nabité čokolády a na straně druhé Ďábel v podobě kakaových bobů syrové a dřevité chuti.

Složení: Kakaové máslo, sušené mléko, kakaové boby, třtinový cukr.

Blend 80% 50g  Osmdesátka je v této řadě nejsladší, ale i tak nabízí velmi intenzivní čokoládový zážitek. V chuti se ozývají tóny tabáku a červeného ovoce.

Složení: Kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo.

Balení:

Caffe zpravodaj

Zaregistrujte svůj e-mail k odběru novinek a akcí od Caffe Icástico.