CZK | EUR

Pražírna Icástico

Pražírna kávy Icástico

Naše pražírna výběrové kávy Icástico Caffe vznikla v roce 2016 za účelem precizního pražení kvalitní kávy.

Přejeme si uspokojit naší společnou touhu po tomto zázračném nápoji, v kterém jsme našli zálibu i potěšení. Již samotný název Icástico ukazuje naší lásku k přírodě; samotnou kávu vnímáme jako dar. Slovo „icástico“ pochází ze španělštiny a jeho překlad znamená ‚Od přírody‘.

Abychom vám nabídli tu nejlepší kávu, oslovujeme jen ty nejlepší pěstitele, kteří usilují o nejvyšší kvalitu své sklizně, a to od přípravy půdy, přes péči o rostlinu, šetrnou sklizeň, selekci, zpracování, až po přípravu na export.

Naší úlohou je o takto vybranou a dovezenou kávu správně pečovat. To znamená vhodné uskladnění, pečlivě kontrolovaný proces pražení, a v neposlední řadě i správné balení a distribuci. Pro dosažení nejvyšší kvality používáme tu nejlepší technologii na trhu a lpíme i na těch nejmenších detailech, které ovlivňují všechny její aspekty. Samozřejmostí je monitorování vnitřních a vnějších klimatických podmínek, které jsou důležitá pro správné skladování a samotný proces pražení.

Pražící technologie od Německé společnosti PROBAT nám umožňuje testovat a ladit recepty pražení a pečlivě monitorovat a upravovat průběh pražení každé dávky. Pro samotnou přípravu kávy používáme kvalitní Italské kávovary společnosti Nuova Simonelli, která je již řadu let hlavním sponzorem Mistrovství světa baristů. Také mlýnky na čerstvě pomletou kávu používáme od této světoznámé společnosti.

Nabídka našich káv Nabídka pro provozovny, kavárny

Caffe zpravodaj

Zaregistrujte svůj e-mail k odběru novinek a akcí od Caffe Icástico.